Як правильно підживляти огірки розчином на основі дріжджів, щоб збирати врожай відрами

Новини

Існує безліч варіантів підживлень для огірків, якими часто користуються городники та дачники. Однак, є один простий засіб, на основі якого можна приготувати найкраще та найефективніше підживлення.

Мова піде про звичайні дріжджі. Втім, зловживати самородним добривом не варто. Справа в тім, що при частому використанні дріжджі закислюють ґрунт, тому підживлювати огірки цим добривом рекомендовано не більше 3 разів за сезон. Важливо, після кожного підживлення огірків дріжджами, грядки потрібно полити попільним розчином з 0,5 л. попелу та 10 л. води.

Найпершою підживлюють дріжджами розсаду. Потім, процедуру слід повторити через 7 днів після пересадки розсади огірків у відкритий ґрунт. Наступне підживлення слід проводити через місяць, під час цвітіння. І кінцеве підживлення — через місяць після цвітіння, щоб збільшити термін плодоношення.

Щоб приготувати дріжджовий розчин, потрібно у 10 л. води розчинити 10 гр. сухих дріжджів та 2 ст. л. цукру. Дати розчину настоятися 3 годин, після чого його потрібно розбавити з чистою водою у співвідношенні 1:6 та полити огірки.

Rate article