Як правильно розігрівати їжу у мікрохвильовці: цю помилку роблять майже усі

Новини

Здавалось би, що може бути не так з розігріванням їжі у мікрохвильовій печі. Відчиняєш дверцята, ставиш туди тарілку, натискаєш кнопку, чекаєш хвилину і вуаля. Але нещодавній вірусний ролик з TikTok показав – насправді не все так просто.

Як пише австралійське видання Lifehacker, уже понад 7 мільйонів переглядів зібрала інструкція від користувачки onlyjayus, яка розповіла, як насправді треба гріти страви у мікрохвильовці. І купу коментарів в дусі: “Нічого собі, я робив/робила це неправильно все своє життя!”

Багато людей поскаржились, що у пічці у них завжди виходило щось гаряче зовні і абсолютно холодне всередині, а тепер вони змогли це виправити. Весь трюк у розміщенні тарілки на обертальній таці. Страва має стояти збоку і не обертатись просто довкола своєї осі, а переміщатись по всій мікрохвильовці. Таким чином вона нагрівається рівномірно.
Також дівчина порадила під час розігрівання ставити поруч зі стравою ємність з водою. Це допоможе зволожити їжу і зробити її більш м’якою та смачною.

 
OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий