Як поз6утuся мурах на городі. Прості та дієві методu

Новини

Найпоширенішою проблемою на городі є мурахи. Вони наносять досить багато шкоди для рослин, тому пропонуємо розглянути як можна позбутися цих шкідників. Їх існує кілька видів – бурі, дернові та садові. Позбуватися від них потрібно так само, як і від інших шкідників.

За допомогою хімічних засобів.

Найчастіше використовують отрутохімікати. Вони ведуть боротьбу з мурахами, шкідниками. Під час роботи з ними необхідно дотримуватися правил безпеки.

До них належать:

 1. Сухі засоби – Медветокс, Мурав’їн – 2, Анти – мураха, Грім – 2. Використовують від 1-3 грамів речовини на одну рослину, необхідно насипати там, де знаходяться комахи, або насипати 20 грамів на 10 м2. Після цього комахи зникнуть на протязі 5 днів.
 2. Гелеві засоби – Великий воїн, Домовик. Комахи їдять цей засіб та заражають своїх співмешканців. Необхідно нанести трохи засобу на картонку та покласти біля мурашників. Мурахи загинуть через 2 доби.
 3. Речовини з діазиноном – Мурацид, Інтавір, Мурахоїд, Маратокс. Необхідно розвести на відро – 1 мл розчину та обприскати 5 м2 землі. Обприскують ґрунт, листя, між рядами та на місцях де є мурашині гнізда та стежки. Через три дні вони повинні зникнути.
 4. Окріп – нори та горбики, де знаходяться мурахи заливають звичайним окропом.
 5. Бензин – необхідно залити ним ходи мурашника, тоді мурахи загинуть від токсичних випаровувань. Запам’ятайте підпалювати мурашник дуже небезпечно.
 6. Гнійним розчином необхідно облити шматки картону та розкласти біля гнізд. Через 5 днів ви побачите, що під нею лежать яйця та дорослі мурахи. Після облийте знахідку окропом.
 7. Використовують рослини, які мають різкий запах – часник, петрушка, календула, аніс. Ці рослини слід висаджувати в тих місцях, де найчастіше збираються мурахи.
 8. Зробити настій з полину та ним полити грядки та прилеглі ділянки городу, тоді шкідники не будуть потрапляти до вас.
 9. Обприскати гнізда настоєм з бадилля томатів, стрілок часнику, скипидару, тютюнового попелу та залишків копченої риби.
 10. Негашене та хлорне вапно. Необхідно подрібнити його та розсипати в місцях де збираються комахи. Потім пролийте ці місця водою. Після проходить хімічна реакція, яка виділяє тепло та неприємний запах.
 11. Пічна сажа – комахи негативно ставляться до сажі, тому сажею посипають грядки та міжряддя.
 12. Приманки з борною або бурою кислотою. Необхідно змастити засіб варення або медом (необхідно 250 гр. солодощів на 5 г речовини). Суміш покласти на тарілку та поставити біля гнізда. Через 3 дні комахи загинуть, ті що вижили перенесуть отруту іншим жителям мурашника.
 13. Якщо у вас оселилися великі лісові мурахи, то їх краще не чіпати, а просто перемістити. Зніміть горбок, де мешкають комахи за допомогою лопати. Покласти все у відро та перенести на ділянку розташовану в лісі або на лугу. На місці де був мурашник викопайте не глибоку ямку та залийте окропом. Процедуру краще проводити ввечері, коли комахи менш активні.

Завдяки цим порадам ви назавжди позбудетесь мурах на вашому городі.

Rate article