“Я відмовляюсь в це вірити”: з’явилися подробиці трагедії з відомим українським продюсером

Новини

Раптово помер відомий український продюсер Владислав Ляшенко. Йому стало погано на роботі, просто під час зустрічі з клієнтами. Продюсерові було всього 54 роки. Про це повідомив генеральний директор Concert.ua Дмитро Феліксов.

“Я відмовляюсь в це вірити, ще 50 хвилин тому ти писав мені смс… Влада більше нема. Просто стало погано на роботі, коли зустрічався з клієнтом”, – написав Феліксов на своїй сторінці в Facebook.

Владислав Ляшенко працював арт-директором відомого київського клубу Bel Etage Music Hall. Колеги також розповіли про цю трагічну втрату.

“Не стало нашого колеги й друга! Влад Ляшенко — відомий промоутер, продюсер і автор багатьох проєктів, співзасновник лейблу “ІншаМузика”, артдиректор концертного майданчика Bingo, клубу Monterey, директор Bel Etage Music Hall, в якому він успішно провів три сезони, попри Covid і війну. Влад пішов із життя раптово, просто під час екскурсії орендаря по Bel Etage. Співчуваємо близьким і рідним. Наші думки зараз із ними”, — йдеться у повідомленні.

Точну причину смерті Владислава Ляшенка поки не повідомляють.

Крім того, Влад був засновником альтернативної премії Best Ukrainian Metal Act – першої та єдиної премії метал-музики в Україні.

Оцените статью
Добавить комментарий