“Я вам даю стовідсоткову гарантію”, – генерал Марченко попередив українців про пастку Путіна

Новини

Вкидання Путіним у західні ЗМІ тез про пропозицію щодо мирних переговорів – це пастка, заявив генерал Дмитро Марченко.

Днями американське видання Bloomberg повідомило, що Путін через довірених осіб передав США свої побажання щодо завершення війни в Україні Президент РФ пропонує “застовбити” за собою лише окуповані території, включаючи Крим, і нібито не проти, щоб решта України, підконтрольна Києву, вступила до НАТО.

Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко переконаний, що це пастка. За його словами, Путін не зупиниться в Україні, тому що до його амбіцій входять також країни Балтії та Польща. Росіяни зазнають великих втрат, тож диктаторові потрібна пауза, щоб відновитися, а потім піти новими силами, куди він захоче. Про це український військовий заявив в інтерв’ю Дмитру Гордону.

“Якщо хтось із українців мріє, що росіяни зупиняться там, де вони стоять, і у нас настане світ, я вам даю стовідсоткову гарантію: такого не буде”, – впевнено сказав генерал.

Потім військовий порівняв Путіна зі злим і голодним собакою, який уже скуштував смак крові та м’яса. Кремлівський диктатор подібно до звіра й надалі шукатиме жадані кров та м’ясо, тому його треба зупинити.

“У нас зараз з’явився історичний шанс зробити це. У нас є все, не вистачає лише трохи озброєння. Якби нам надали те озброєння, яке ми просимо, то повірте, хід бойових дій виглядав би зовсім по-іншому”, – сказав генерал Марченко.

Раніше Дмитро Марченко окреслив план захоплення російських окупантів: “Нам треба готуватись”.

Rate article