“Я була закохана у Зеленського”: зрадниця Лоліта зробила несподівану заяву на пропагандистському каналі

Новини

Естрадна співачка Лоліта Мілявська, яка народилася в Мукачево на Закарпатті, але при цьому повністю підтримала повномасштабне вторгнення РФ в Україну, на пропагандистському каналі НТВ несподівано похвалилася своїм знайомством з українським президентом Володимиром Зеленським. Ба більше, колаборантка заявила, що була закохана в нього, проте лише “як у найкращого продюсера”.news.obozrevatel.com

Втім, артистка вирішила дотриматися балансу: і Зеленського похвалила, і Росії в коханні зізналася. А про те, що країна-агресорка ось уже майже 9 місяців намагається повністю знищити її Батьківщину, співачка, як і слід було очікувати, не згадала. Слова Лоліти, сказані в ефірі НТВ, процитував пропагандистський ресурс kp.ru.
“Я була закохана в Зеленського… Як у найкращого продюсера”,– заявила Мілявська. Після цього вона вирішила швидко виправитися, щоб у пропагандистів не виникло зайвих питань: “Він для мене – це ще один доказ того, що я говорила до всіх цих подій. Не треба артистам займатися політикою”.

Тепер у Лоліти, як можна зрозуміти за її відповідями, нове кохання – держава-терористка Росія.

“Мені добре у своїй країні. Поділятиму з нею абсолютно все, тому що я на ній одружена. Так вийшло, що з 1987 року я автоматично вийшла за Росію. Особисто мені ця держава дала, напевно, все”, – видала уродженка України.

Оцените статью
Добавить комментарий