“Я бачу ситуацію на полі бою”: Резніков дав прогноз щодо термінів завершення війни в Україні та вказав на великі втрати РФ

Новини

Міністр оборони України Олексій Резніков висловив переконання, що війна закінчиться у 2023 році нашою перемогою. Водночас наголосив, що Київ ніколи не домовлятиметься про мир із російським диктатором Володимиром Путіним.

Таку думку він висловив в інтерв’ю журналісту німецького видання “BILD”. Під час бесіди глава Міноборони зазначив, що війська РФ у боях проти ЗСУ втрачають близько 500 осіб на день. obozrevatel.com

Резніков прокоментував дебати про те, що Україна нібито має вести переговори з 70-річним кремлівським лідером, і дав зрозуміти, що цього ніколи не відбудеться.

“Наш президент дав зрозуміти, що ми не вестимемо переговори з нинішнім главою Кремля. Україна готова вести переговори про відшкодування збитків, міжнародний трибунал і відповідальність за воєнні злочини Кремля, так звану Нюрнберзьку угоду 2”, – пояснив він.

Міністр зазначив, що поки Сили оборони мають намір повернути всі тимчасово окуповані Росією регіони, враховуючи Крим та Донбас. Він нагадав, що саме на Луганщині й Донеччині нині йдуть запеклі бої, зокрема за місто Бахмут.

''Я бачу ситуацію на полі бою'': Резніков дав прогноз щодо термінів завершення війни в Україні та вказав на великі втрати РФ

“Росіяни почали цей повільний наступ шість місяців тому, і ми стримуємо його шість місяців. Втрати росіян становлять близько 500 людей убитими й пораненими щодня”, – заявив Резніков.

Він вказав на різницю між ЗСУ та ЗС РФ, наголосивши, що останні використовують “тактику м’ясорубки”, оскільки для них їхні солдати просто гарматне м’ясо.

“Для нас дороге життя окремого солдата, тому ми намагаємося зберегти кожне життя”, – запевнив Резніков.

Незважаючи на складну ситуацію на фронті, він вважає, що війна може закінчитися перемогою України у 2023 році. Міністр наголосив, що є оптимістом.

“Я бачу ситуацію на полі бою, бачу розвиток підтримки і справді бачу: є шанс, що ця війна закінчиться нашою перемогою цього року. Я серйозно обмірковую це, багато знаю, і це вселяє в мене оптимізм. Оптиміст – це поінформований реаліст”, – заявив глава українського Міноборони.

Оцените статью
Добавить комментарий