“Вичікує, щоб тріумфально повернутися”, – ЗМІ розкрили подробиці виїзду Влада Ями з України

Новини

Влад Яма на початку повномасштабного російського вторгнення із сім’єю виїхав до США, де мешкає вже майже два роки. Як стало відомо, артист перетнув кордон незаконно.

Влад Яма – відомий український танцюрист та хореограф, який неодноразово виступав на різних телевізійних проектах. Однак у 2022 році, коли в Україні розпочалася повномасштабна військова агресія з боку Росії, він вирішив переїхати до США.

Інсайдер “Обозревателя” стверджуєщо Яма виїхав з України незаконно, давши хабар прикордонникам та скориставшись своєю впізнаваністю.

Хореограф планував побудувати кар’єру в США, проте його бізнес не став успішним, і тепер танцюрист чекає нагоди для повернення на батьківщину. Тут він планує продовжити кар’єру хореографа та добудувати будинок.

Чекає, що будуть президентські вибори, щоб зробити ставку. Шукає виходи на різних медіамагнатів, щоб тріумфально повернутись на українське телебачення“, – наголосив інсайдер видання.

За версією співрозмовника “Обозревателя”, Яма не робить ставку на певну політичну силу, розраховуючи, що зможе знайти способи знову брати участь у розважальних програмах.

Сам Яма не коментував звинувачення. Танцюрист рідко виходить на зв’язок, але, судячи з його публікацій у соцмережах, він не вважає свій виїзд з України під час повномасштабної війни якимось порушенням. Більше того, під час масованих обстрілів він нерідко пише, що з ним усе гаразд. Приміром, сталося 29 грудня. Однак пізніше Яма все ж таки видалив цю посаду і висловив співчуття українцям.

До речі, за 2 дні до повномасштабного вторгнення хореограф підкорив серця своїх шанувальників зворушливим привітанням своєї дружини з днем ​​народження.

Rate article