Вирішили собі “туристи” з росії відпочити в санаторії «Чайка», що на Херсонщині. Але сьогодні вночі…всі пішли вслід за “руським кораблем”.

Новини

На тимчасово окупованій Херсонщині вночі 17 липня загорівся склад військ РФ, який ті облаштували на узбережжі Чорного моря в селищі Лазурне. Удару завдали українські захисникизнищивши не тільки БК, а й штаб і казарму ворога.

Про нічну “надзвичайну подію” на базі загарбників спершу повідомив Telegram-канал “СтратКом ЗСУ”, а місцеві мешканці опублікували кадри, які зафіксували вибухи від детонації боєприпасів. Інформацію про успіх ЗСУ підтвердили в Херсонській ОВА

“Ранок – не ранок без смаженої русні. Тим більше, якщо горить і вибухає черговий “склад із селітрою і гуманітаркою”. Цього разу багато вибухів доноситься з боку Лазурного”, – писали в мережі.

Зазначалося, що на місці, звідки лунали “салюти”, була база окупантів, на якій після сильного вибуху почалася детонація боєкомплекту до їхньої зброї.

У Лазурному спалахнув склад боєприпасів окупантів

“Орки вирішили покайфувати, облаштувавши біля моря штаб, казарми і склад, але не довго. ЗСУ – це ще ті “кайфоломи” для окупантів”, – прокоментували автори повідомлення.

Херсонські Telegram-канали, посилаючись на інформацію від місцевих жителів, писали, що “хлопки” доносилися з різних куточків Лазурного, але найбільше – в районі санаторію “Чайка”.

На базі окупантів злетів у повітря БК

Люди стверджували, що там спрацювала протиповітряна оборона загарбників – російська ППО намагалася збити українську ракету, але не змогла. У підсумку на базі окупантів спалахнула пожежа.

Радник голови Херсонської обласної військової адміністрації, військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань підтвердив, що українські воїни знищили російську базу в приміщеннях санаторію “Чайка” на березі моря у Лазурному.

“Облаштували собі і склад боєприпасів, і штаб, і казарми. Цієї ночі всього цього не стало, бо ЗСУ влучили точно в ціль. Місцеві кажуть, що дуже гарно горіло і довго детонувало”, – написав він у Facebook.

Також очевидці заявляли про вибухи, ймовірно, через детонацію БК військ Росії, поблизу Чорнобаївки.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий