“Він загнав себе в кут”: названо три сценарії виходу з війни для Путіна

Новини

Повномасштабна війна, яку Путін розв’язав в Україні 24 лютого 2022 року, стала для нього найдорожчою в один кінець. Він не готувався до справжньої війни, очікуючи, що окупує Україну, як Крим у 2014 році. Однак те, що сталося і відбувається вже більше року, стало для російського диктатора пасткою. І тепер він має три сценарії виходу з цієї ситуації.

Про це в ефірі Politeka Online розповів колишній співробітник КДБ Сергій Жирнов.

За його словами, Путін перебуває в інформаційному міхурі, у нього є якісь свої наративи, всередині яких він крутиться. Найголовніший наратив, який він нещодавно розповів – це знову, що бідна-нещасна росія взагалі в колі ворогів, на неї напали, проти неї ведеться війна, росіян ні на кого не нападала і таке інше.

Сергій Жирнов

“Путін загнав себе у безвихідну ситуацію, ця війна нікому не була потрібна крім нього одного, і то – тільки в його голові. Тобто вона реально нічого не давала російській федерації. Він правда сподівався, що все станеться так, як сталося в Криму 2014 року, тобто насправді жодної війни не буде. І саме тому вони до війни по суті не готувалися”, – каже Сергій Жирнов.

За словами колишнього співробітника КДБ, тепер кремлівський диктатор має лише три виходи із ситуації, яка склалася.

Він загнав себе в кут і з цього кута є тільки два виходи, ну три. Або він виходить і каже: “Я зробив помилку катастрофічну, я це все зрозумів, припиняю військові дії, виводжу війська, вибачаюсь, виплачую репарації і здаюся в Гаагу”. Ось це перший вихід. Другий вихід. Він каже, як Єльцин: “Я втомився, я йду на пенсію, і ось замість мене буде там Мішустін, Патрушев, хто завгодно”. І третій вихід – він бере пістолет Макарова і пускає собі кулю в лоб. Все. Інших виходів у Путіна немає”, – каже Жирнов.

Оцените статью
Добавить комментарий