Віктор Павлік знаходиться у крuтичному сtані та може nомертu. Що розповіла його дружина

Новини

Віктор Павлік має лягти під ніж, аби зробити операцію на серці, оскільки його молода дружина заявила, що артист знаходиться у критичному стані та може померти.

Детальніше про це розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Instagram-stories Катерини.

Віктор Павлік погодився на життєво необхідну операцію на серці

Народний артист України Віктор Павлік готується до складної та життєво необхідної операції на серці. Чоловік довго не погоджувався на цей крок, навіть аргументи дружини не переконали Віктора. Але втручання лікарів змінило ситуацію. Тепер Павлік має перенести важливу операцію.

Дружина Віктора Катерина Репяхова розповіла, що він перебуває у критичному стані, але при цьому вони разом відпочивають та проводять час. Це можна також помітити у stories жінки, але й діагноз не спить.

 

Скриншот

Відомо, що співака вдалося вмовити на хірургічне втручання майже через рік після постановки діагнозу, адже до цієї миті він був впевнений, що це не так страшно.

У липні 2023 року лікарі виявили, що один із клапанів у серці не виконує свою функцію, тому його потрібно замінити на штучний.

За словами дружини співака, Павлік може померти у будь-який момент без операції. Та на щастя, досвідчений кардіохірург та директор Інституту серця Борис Тодуров зміг переконати його та вмовив на операцію, яка продовжить життя народного артиста.

“Перша, дуже важлива для нас новина. Борис Михайлович вмовив чоловіка на операцію. У ВП критична ситуація, він може померти у будь-який момент. Віктора Франковича самі знайшли з лікарні люди та вмовили. Він мене не слухав. Слава Богу за цих людей”, – написала Репяхова.

"Може померти": Віктор Павлік перенесе важливу для життя операцію на серці

Віктор Павлік перенесе операцію на серці (Скриншот)

Раніше ми розповідали, що дружина Павліка розплакалася через булінг 2-річного сина.

Також читайте, як Віктор Павлік показався зі своєю 83-річною мамою.

Цей матеріал призначений для загальноосвітніх цілей і його не слід використовувати для постановки медичних діагнозів чи самолікування. Наша мета – надати читачам точну інформацію про симптоми, причини і методи виявлення захворювань. РБК-Україна не несе відповідальність за будь-які діагнози, які можуть бути поставлені читачами на основі матеріалів з цього ресурсу. Ми рекомендуємо не займатися самолікуванням, і у разі будь-яких занепокоєнь стосовно здоров’я звернутися до лікаря.

Rate article