Військовий експерт назвав чотири великих міста, які найближчим часом можуть бути деокуповані

Новини

Військовий експерт зауважив, що “генерал зима” для російської армії – це катастрофа.

Військовий експерт Михайло Притула припускає, що найближчим часом можуть бути звільнені від росіян Донецьк, Мелітополь, Кремінна та Сватове. 

Про це Михайло Притула сказав в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua.

“Найімовірніше, це звільнення таких великих міст, як Донецьк. Це дуже вірогідно. Також це може бути звільнення територій, які зараз захоплені у Запорізькій області. Перше за все, це може бути Мелітополь, і я думаю, що дійдуть до Маріуполя, але трішки пізніше. Але Мелітополь – це буде перше місто, яке буде звільнене найближчим часом. Також є питання Сватового, Кремінна. Ці території також будуть звільнені найближчим часом. Але логіка дій українських сил така, що вони знищують російські війська там, де вони є. І поступово, коли окупанти уже знищені, тоді просуваються Збройні сили України. Тобто беружуть і техніку, і особивий склад”, – зауважив він.

Притула зауважив, що “генерал зима” для російської армії – це катастрофа. Військове керівництво ЗС РФ не може відповідно забезпечити усі угруповання військ, які воюють в Україні.

“Зима – це завжди катастрофа для Росії. Велика кількість пального, якого потребують техніка. Вона передбачає велику логістику, а з цим у РФ завжди погано. Треба привозити велику кількість снарядів на велику відстань. І це теж велика проблема для Російської Федерації на сьогодні. Коли це все в комплексі порахувати, то виявляється, що для Росії це дуже велика проблема – забезпечити угруповання військ, яке вона тримає на території України”, – додав експерт.

Оцените статью
Добавить комментарий