“Військові і так знають…” – Гайдай прояснив ситуацію з відступом українських військ

Новини

Снарядна перевага армії РФ дає українським силам мало шансів постійного утримання позицій по всій лінії фронту, заявив Сергій Гайдай.

В умовах, коли армія РФ має велику перевагу в артилерійських снарядах, у нас залишається трохи шансів постійно утримувати позиції по всій лінії фронту, адже як би героїчно наші захисники не тримали оборону, але коли позиції цілодобово обстрілюються тисячами різних снарядів та мін, рано чи пізно споруди руйнуються, і бійцям просто немає сенсу стояти в чистому полі і чекати, поки просто під ноги щось прилетить.

Про це повідомив екс-глава Луганської ОВ Сергій Гайдай в інтерв’ю для YouTube-каналу “Фабрика новин”.

“Звичайно, зараз це величезна проблема та виклик, – заявив військовий аналітик. – Трохи нівелюють цю ситуацію дрони, які справді добре допомагають хоч частково усунути нестачу боєкомплектів до артилерії”.

Проте навіть з огляду на снарядний голод не варто очікувати, що українські війська вирішуватимуть, який населений пункт їм утримувати, а який залишати.

“Військові і так знають, де вони мають пріоритети. На деяких ділянках нам навіть вдається утримувати перевагу і відбивати у ворога деякі опорники, – зазначив Гайдай. – Але все ж у багатьох місцях нам доводиться відходити на нові оборонні споруди.

Також військовий аналітик звернув увагу на те, що нові міцні оборонні лінії ЗСУ утримуватимуть не день і не тиждень, а стільки, скільки зможуть.

“Пам’ятаєте, як у Донецьку? Не “кіборги” зламалися, а бетон не витримав”, – пояснив Гайдай.

Rate article