Військова ЗСУ три роки уникала служби в армії, суд призначив покарання: що вирішили

Новини

На суді військова визнала свою провину та висловила каяття. Вона просила суд не застосовувати суворе покарання.

У Тернополі військова ЗСУ понад три роки уникала служби в армії. Так, у Тернополі військовослужбовицю, яка протягом понад трьох років уникала служби в армії, засудили. Рішення щодо цієї жінки було прийняте Тернопільським міськрайонним судом. politeka.net

Згідно з судовим вироком, жительку Хмельниччини призначили кухаркою в господарчому відділенні взводу забезпечення 3 артилерійського дивізіону військової частини. Вона спершу уникала служби в період з травня по листопад 2019 року, а потім знову не з’являлася на службу з червня 2020 року по червень 2023 року.

“Її дії відповідають статті ч.4 ст. 407 Кримінального кодексу України (у редакції Закону №194-VIII від 12.02.2015 року), яка передбачає нез’явлення вчасно на службу військовослужбовцем без поважних причин в умовах особливого періоду”, – зазначено у судових матеріалах.

На суді військова визнала свою провину та висловила розкаяння. Вона просила суд не застосовувати суворе покарання.

Суд, дніпро, стрілянина

Тернопільський міськрайонний суд визнав жінку винною за ч.4 ст. 407 Кримінального кодексу України (у редакції Закону №194-VIII від 12.02.2015 року). За це її засудили до трьох років позбавлення волі, проте один рік із цього терміну було замінено іспитовим періодом. Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному суді.

Rate article