Вийшов такий хлоп чисто після барбеошопів файно стрижений, біцухах і айкос, а тут військкомат під’їжджає!! І це тєло драпака такого дає, шо я не бачив на Олімпійських іграх 2012 року

Новини

Нещодавно мав нагоду у Вінниці (не у Римі, на жаль, і не на Мальдівах) бачити пацика прокачаного. Ну як прокачаного? Не те, щоб снаряга у нього була від P1GTac чи він у смартфоні набирав щось проти росіян.

А от вийшов такий хлоп чисто після барбеошопів файно стрижений, бородьонка так чьотєнько волосинка до волосинки, в татухах на прокачаних дельтухах і біцухах і такий айкос пішов на вихід з ТЦ викурювати.

Бльооо… Ну просто мічта всіх дівчуль. Там просто рєально мічта дівчача. І шо ви думаєтє? Під’їжджає бусік воєнкоматовський, про який постоянно ото пишуть в тєлєграм-каналах типу “Повістки Русожмурівка”, і це тєло драпака такого дає, шо я не бачив на Олімпійських іграх 2012 рок

А це шо робицця таке? А чо так стрьомно? А скільки моїх сусідів і знайомих кричали ще рік з лишнім тому: “Та я єслі шо то йобанахата!”. В результаті никаються, сцються під себе, у шафи ховаються. Господи, чо ви сцитеся, дяді? То ж ви обіцяли всіх роз’їбати! Ось ваш шанс)

Або просто не 3,14здіть і визнайте, що засцяли. Вас зрозуміють.

Олександр Грамарчук

Оцените статью
Добавить комментарий