Відомий телеведучий віддав життя за Україну, йому було всього 34 роки: “Клята війна забирає найкращих”

Новини

26 липня ведучий міг би святкувати день народження, але через війну він не дожив до свого 35-річчя.
Український телеведучий Карім Гуламов, котрий до війни працював на одному з музичних каналів, загинув у боях проти російських окупантів. Друзі та товариші по службі висловлюють співчуття на його сторінці у Facebook, а також на сторінці телеканалу М2, на якому він працював.

“Карім Клята війна забирає найкращих. Світла пам’ять Герою… Спочивай з миром, Друже…”, – написали колеги.

Співачка та телеведуча Ольга Цибульська присвятила пост загиблому другу. На публікацію відреагували багато українських знаменитостей, зокрема Леся Нікітюк, Крістіна Решетник, Раміна Есхакзай, Віталій Козловський, Світлана Тарабарова, Олексій Суханов.

Співак, зірка шоу “Голос країни” Микита Ломакін розповів, що ще вчора увечері спілкувався з Карімом.

“Сьогодні не стало мого братика, кента, колеги і одного з тих людей на кого я дивився, як на супергероя, і до війни теж з яким ми тільки вчора ввечері спілкувались і жартувалити найкращій бро! Ти загинув героєм! нехай твоє нове життя буде таким ж безбашиним.. бо ти завжди був счастливим, життєрадісним, смішним, неймовірно добрим і щирим”, — написав Ломакін.

У 2018-2021 роках Карім Гуламов був ведучим «Військового хіт-параду» на каналі М2, до цього служив в АТО. В 2022 знову пішов на фронт.

blank

Оцените статью
Добавить комментарий