«Відкрию секрет вам…»: експерт розповів, чи можуть р0сіяни застосувати tактичну ядерnу збр0ю

Новини

Політтехнолог Михайло Шейтельман пояснив, що тактичну ядерну зброю використовують для проривів оборони супротивника, але сьогодні в обороні саме росіяни, тому ядерка їм не допоможе.

Про це він розповів у своєму блозі.politeka.net

«Пішли такі розмови в росії, якийсь генерал гурулєв пояснював соловйову, що треба ось саме там, по Роботине вдарити чотирма артилерійськими тактичними ядерними зарядами, ударити по українських військах, у масове скупчення, і далі туди йти, йти на Запоріжжя та Дніпро. Відкрию секрет вам, щоб вас заспокоїти всіх, хто ще не заспокоївся», – зазначає Михайло Шейтельман.

Як він пояснює, тактична ядерна зброя може застосовуватись на полі бою, це вигадав Радянський Союз, але в дуже чіткій ситуації. За словами експерта, йшлося про те, щоб подолати ешелоновану оборону противника, тобто їдуть радянські танки, під’їжджають до лінії Маннергейма, взяти не можуть, тому відступають на 20 кілометрів, б’ють артилерійськими ядерними зарядами, там вибухи, знищується лінія оборони. А далі, продовжує він, радянські війська одягають захисні комплекти, їдуть у цей ядерний пролом у танках.

«Але зараз є нюанс: в обороні стоїть російська армія, а не українська. Тобто, якби Україна мала ядерну зброю, вона могла б застосувати її проти ешелонованої оборони противника. Але українська армія наступає, проти частин, що наступають, неможливо застосувати тактичну ядерну зброю», – пояснює Михайло Шейтельман.

Якщо навіть уявити собі, міркує він, що росіяни все ж таки вирішать його застосувати, то їм треба відступити на 20 кілометрів, а наша армія, не чекаючи удару ядеркою, просто піде вперед і звільнить ще більше територій, тому нічого в противника не вийде.

Оцените статью
Добавить комментарий