Ви будете здивовані, хто це: Кіберполіція знайшла адміністраторів телеграм-каналів ПВК “Рьодан” (відео)

Новини

Українська кіберполіція знайшла адміністратора Telegram-каналу ПВК Рьодан — ним виявився 16-річний підліток із Дніпра, інформують Патріоти України.

Як повідомляє пресслужба Нацполіції у Facebook у вівторок, 28 лютого, канал із близько 2500 учасників уже заблоковано. За словами підлітка, він використав назву нового руху, щоб популяризувати ресурс та заробляти на рекламі. Бронювання реклами коштувало 10 доларів. З підлітком та його батьками спілкуються правоохоронці.
У Нацполіції раніше заявили, що заблокували 18 каналів та груп, створених для «розкручування» ПВК Рьодан і дестабілізації ситуації в Україні.

Також правоохоронці виявили ще одного адміністра телеграм-каналу ПВК “Рьодан”. Це – 13-річний житель Черкас. Хлопець розповів правоохоронцям, що хотів стати популярним.

Що відомо про ПВК “Рьодан”

ПВК “Рьодан” – молодіжна субкультура. Дуже популярна на території Росії – країни-терористки. Представники ПВК “Рьодан” заявляють, що “ПВК” – жарт. Неформали не асоціюють себе з приватною військовою компанією. Учасники “Рьодану” виступають проти футбольних фанатів, мігрантів і вихідців із Кавказу.

Водночас невдовзі хвиля дійшла до України. Зокрема, до Харкова та Івано-Франківська.

Оцените статью
Добавить комментарий