Величезні кредити повісили на зниклих безвісти захисників: як це сталося

Новини

У списку близько 20 прізвищ, а загальна сума кредитів вражає.

Як повідомляє Politeka.net , постраждалих може виявитися ще більше, адже наразі слідство продовжується, встановлюються всі особи, які можуть бути причетними до оборудки, а також потерпілі.

Наразі відомо, що мешканець Кривого Рогу, заволодів особистими даними військовослужбовця ЗСУ, який зник безвісти під час боїв. Використовуючи електронно–обчислювальну техніку та дублікат сім-картки, негідник оформив на ім’я військовослужбовця кредит.

«Надалі він здійснив переказ грошових коштів на свої банківські рахунки та декілька разів розрахувався через термінали», – розповіли в Офісі Генерального прокурора.

Чоловік також знімав гроші і розпоряджався ними на власний розсуд

За попередніми даними, таким способом чоловік оформив грошові позики, використовуючи дані близько 20 зниклих захисників, а загальна сума кредитів становить понад 2 млн грн.

У підзрюваного пройшли обшуки, під час яких було вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, сім-карти мобільних операторів зв’язку, банківські картки та грошові кошти.

Також у негідника знайшли гранату. Зараз чоловік затриманий, йому повідомлено про підозру за фактами шахрайства та незаконного поводження з боєприпасами ( ч. 3 ст. 190 ч. 1 ст. 263 КК України).

blank
blank
Rate article