Вчорашній ракетний удар по Дніпру коштував Росії $78 млн, – Лукашук

Новини

У п’ятницю, 15 липня, російські окупанти запустили по Дніпру шість стратегічних крилатих ракет Х-101. Кожна з них коштує близько $13 млн.

Таким чином на вчорашню атаку по обласному центру країна-агресорка витратила приблизно $78 млн. Про це повідомив очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. war.obozrevatel.com

Він зазначив, що ракети Х-101 – це сучасний вид зброї, оскільки вони летять на низькій висоті, що дає можливість обійти ППО. Ці ракети керовані, точність їх удару складає 10 метрів, дальність польоту – трохи більше 5 тис. км.

“Одна така смертоносна ракета Х-101 коштує близько 13 млн.$ Тобто на атаку Дніпра окупантами було витрачено $78 млн”, – наголосив Лукашук.

Сьогодні ж ворожі ракети знову були скеровані на Україну з Каспійського моря. За попередньою інформацією, українські захисники збили три ракети.

“Ви бачите, що обстрілів стало більше. Теракт у Вінниці, атака по Дніпру, Нікополю, регулярний ворожий вогонь по Криворізькому, а віднедавна ще і по Синельниківському районам”, – зазначив голова Дніпропетровської облради.

У зв’язку з цим він закликав дотримуватись правил безпеки, оскільки ніхто не скаже з точністю у 100%, куди прилетить російська ракета.

“Запам‘ятайте чітко: або укриття, або правило двох стін і подалі від вікон. Наразі це наше сьогодення. Так, українські військові нас захищають. Але ми теж маємо дбати про себе і про своїх близьких. Самодисципліна і дотримання всіх рекомендацій – саме про це нині має пам’ятати кожен з нас”, – додав Лукашук.

Оцените статью
Добавить комментарий