Варто було виїхати з дому: чоловік обікрав сім’ю на 100 тисяч, які дали притулок йому від війни

Новини

В одному з будинків Куяльницької громади чоловік з Херсона, який знаходився в гостях у сім’ї, що проживає, викрав у власника квартири 75 тисяч гривень і 600 доларів США.

Повідомлення про це з’явилося у поліції Одеської області. politeka.net

Хазяїн квартири виявив зникнення грошей та особистих речей увечері, коли повернувся додому з поїздки. Він повідомив про те, що сталося в поліцію, і сказав, що за його відсутності в будинку залишався знайомий з Херсона, якого родина дала притулок через бойові дії.

Поліція затримала зловмисника, який переїхав до Одеси та орендував квартиру. Вони вилучили в нього більшу частину викрадених грошей та речі його знайомого.

Чоловіку звинуватили у таємному викраденні майна, вчиненому в умовах військового стану, згідно ч. 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Якщо його буде визнано винним, йому загрожує від 5 до 7 років ув’язнення.

Ми також писали, мешканці міста Хмільник під прикриттям волонтерської діяльності завозили в Україну автомобілі на особливих умовах та згодом їх продавали.

“Вони орієнтувалися на покупців, які шукають машину для військових, щоб надалі оформити фіктивні документи щодо передачі транспортних засобів на фронт”, – розповіли в поліції.

Rate article