В “Укрзалізниці” планують розділити вагони для жінок та чоловіків: що про це думають українці

Новини

У поїздах “Укрзалізниці” можуть зробити окремі вагони для жінок та чоловіків.

У Раді повідомили, що направили вже відповідне звернення до “Укрзалізниці“.

На сайті Кабміну 15 травня було опубліковано петицію про введення в поїздах “Укрзалізниці” окремих вагонів для жінок та чоловіків.

Ініціатор звернення до влади стверджує, що створення окремих вагонів “зможе зробити поїздки безпечнішими та запобігти негативному досвіду пасажирів”.

УЗ, вагон, поезд

Крім того, авторка петиції звернула увагу на незручності, коли доводиться переодягатися в поїзді в присутності протилежної статі.

поїзд, вокзал, Укрзалізниця

“На довгих маршрутах, коли є необхідність сну в купейних або плацкартних вагонах, пасажири можуть відчувати дискомфорт через пасажирів протилежної статі. Нерідкі випадки неприйнятної поведінки, наприклад нав’язлива поведінка, навмисні дотики до інших пасажирів тощо”, – пише автор петиції. .

Думки українців щодо такої пропозиції розділилися:

“А якщо я їду з дружиною то вона має в одному а я в іншому їхати!?”.

“Вам нема чим зайнятись , які окремі вагони а як їде сім’я , зробіть лучше білети на ті поїзди доступнішими для народу”,

“Нормальна тема. У людей з’являться додаткові опції для влаштування власного комфорту на час подорожі. Для мене особисто було б ідеальним запровадження капсульних вагонів . Закрився собі в капсулі і спиш спокійно, поки їдеш. Для розуміння, що це таке, подивіться на ютубі, як японці зробили. Дуже відповідальне ставлення до приватності”,

“Но чоловік і жінка окремо їхатимуть а діти вобще в третьому вагоні”

“Давно треба було це зробити”,

“Те, що у коментах чоловіки висловлюються на цю тему негативно, підтверджує необхідність жіночих вагонів”, – пишуть у коментаряї українці.

blank
blank
blank

Джерело: ТСН.

Rate article