В Україну прибули сенатори США: у Зеленського показали зустріч

Новини

До України прибули сенатори Сполучених Штатів Америки. Групу очолив лідер республіканської меншості у верхній палаті Конгресу Мітчел Макконнел.

В Офісі президента України показали відео з зустрічі сенаторів з Володимиром Зеленським. Глава Української держави назвав візит високих гостей “потужним сигналом двопартійної підтримки України з боку Америки. Повідомляє obozrevatel.com

“Візит делегації Сенату США на чолі з лідером республіканської меншості у верхній палаті Конгресу Мітчеллом Макконнеллом – потужний сигнал двопартійної підтримки України з боку Конгресу Сполучених Штатів, а також американського народу”, – зазначено у повідомленні, що з’явилося у Telegram-каналі Зеленського.

Глава держави подякував американським сенаторам за відданість боротьбі за демократичні цінності і свободу, у якій США разом з іншими партнерами стоїть пліч-о-пліч з українським народом.

“Дякую за ваше лідерство в допомозі у нашій боротьбі не лише за свою державу, а й за демократичні цінності та свободи. Ми дуже цінуємо це”, – зазначив Зеленський.

Новина доповнюється

Оцените статью
Добавить комментарий