В Україні ввели екстрені відключення світла 2 червня

Новини

2 червня через важку ситуацію в енергосистемі України ввели екстренні відключення світла. Вони не діють лише в трьох областях.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ДТЕК, обленерго, Facebook гендиректора компанії YASNO Сергія Коваленка, “Укренерго”.

“Екстрені відключення: Київ, Київська область, Одещина, Дніпропетровщина, Донеччина“, – йдеться у повідомленні ДТЕК.

Енергетики наголошують, що на жаль, важка ситуація в енергосистемі після обстрілів РФ триває.

“Тому за вказівкою “Укренерго”, застосовуються екстрені відключення. Енергетики по всій країні роблять все можливе, щоб стабілізувати ситуацію”, – додали вони.

Крім того, за даними обленерго, на території Сумської області введені графіки аварійних відключень (ГАВ). Така ж ситуація і в Миколаївській, і у Чернігівській областях. В останній аварійно відключено 42 339 абонентів.

Також до списку областей, де запроваджені аварійні відключення, додались ПолтавськаЧеркаська області.

Екстрені обмеження введені по всій країні, крім трьох областей

Як розповів гендиректор компанії YASNO Сергій Коваленко, екстрені відключення введені по всій країні, а графіки не діють.

При цьому в “Укренерго” зазначили, що з 9:00 протягом всієї доби для промислових і побутових споживачівпо всій Україні, крім ВолиніЗакарпаття та Львівської області діють аварійні відключення.

Скасування обмежень

Близько 12:00 в “Укренерго” повідомили, що екстренні вимнення світла на більшості території України скасовані.

“Аварійні відключення скасовані. Ввечері з 18:00 до 24:00 по всій території України для кожної області будуть діяти ліміти на споживання електроенергії. При перевищенні лімітів обленерго можуть застосувати для промислових та побутових споживачів графіки погодинних відключень”, – зазначили в компанії.

Rate article