В Україні ударять морози до мінус 12, піде сніг: синоптик попередив про зміну погоди і сказав, де буде найхолодніше

Новини

В Україні очікується значне похолодання, яке зумовить так званий Карпатський циклон. 28 – 29 березня по всій території ударять морози до мінус 12, а також очікуються значні опади, зокрема, сніг.

Крім того, прогнозуються коливання атмосферного тиску. Про це повідомив кандидат географічних наук, синоптик Ігор Кібальчич.

У понеділок, 27 березня, на більшій частині території України ще буде відносно тепло. Вдень температура повітря коливатиметься в межах +10…+16 градусів. Вдень у західних областях очікуються помірні, а місцями і значні дощі. Вітер переважно південний та південно-західний, 7 – 12 м/с.

У вівторок, 28 березня, погодні умови почнуть погіршуватись. Температура повітря у західних областях протягом доби прогнозується на рівні -2…+3 градусів. На решті території України вночі очікується +5…+10 градусів, а вдень +11…+17.

Опади у вигляді дощу з переходом у сніг очікуються на заході України та у Київській, Чернігівській, Черкаській та Кіровоградській областях. Вітер південно-східний та північно-західний, поривчастий, до 15 – 20 м/с.

У середу, 29 березня, температура повітря знизиться до -4…+2 вночі та до -1…+4 вдень. Дощ очікується на сході України, а сніг можливий у північних та західних областях. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с, місцями в Україні пориви, 15 – 20 м/с.

У четвер, 30 березня, температура повітря вночі утримається на рівні -6…-1, вдень потеплішає до +3…+9. Істотних опадів не очікується, лише на сході та заході можливий дощ, місцями з мокрим снігом. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с.

У п’ятницю, 31 березня, температура вдень прогріється до +5…+10 градусів, а у південних та західних областях +11…+13. У західних, північних та центральних регіонах вдень пройдуть дощі. Вітер південно-західний, 5 – 10 м/с.

У вихідні, 1 – 2 квітня, у більшості областей України також прогнозуються дощі. При цьому температура повітря буде плюсова, більш того, вона утримається на досить високих показниках.

В Україні ударять морози до мінус 12, піде сніг: синоптик попередив про зміну погоди і сказав, де буде найхолодніше

Нагадаємо, за оцінками Національного управління океанічних та атмосферних досліджень США та Європейського центру середньострокових прогнозів, весна в Україні буде теплою. Середня температура повітря може бути на 1-2 градуси вищою, ніж у попередні роки.

Rate article