«В окупантів не буде шансів»: українська біатлоністка взяла автомат і обіцяє стріляти влучно

Новини

До сотень українських спортсменів, які стали на захист своєї країни від російських окупантів, додалася і 22-річна біатлоністка Христина Дмитренко. Чемпіонка юнацьких Олімпійських ігор змінила спортивну гвинтівку, за допомогою якої закривала мішені під час перегонів, на справжній автомат.

У коментарі на сторінці МВС України у Facebook Христина згадала, як для неї почалася війна, і зазначила, що за її влучної стрільби в окупантів не буде шансів.

У День закоханих, 14 лютого, Христина з командою приїхала на збори до Карпат для підготовки до відбіркових етапів у Швейцарії. Після чого у них було заплановано змагання в Італії. Але вранці 24 лютого Дмитренко розбудила подруга, яка повідомила про напад Росії та початок війни.

Друзі з рідного для біатлоністки Чернігова, а також Києва надсилали дівчині світлини того жаху, який їм довелося пережити.

«Всі ми чудово розуміли, що повернутися додому було неможливо, тому нас відрядили за місцем перебування», – розповіла Христина.

При цьому в Чернігові у Христини залишився дідусь, за якого вона переживала. А він увесь час ховався у бомбосховищі від щедрих бомбардувань «русского міра».

Біатлоністка зізнається, що ніколи не могла б подумати, що в її країні може розпочатись така війна. Однак при цьому Дмитренко не має страху перед ворогом.

«Стріляю я вміло, тому в окупантів не буде шансів. Нехай я тимчасово і змінила свою гвинтівку для біатлону на автомат, але яку б зброю не тримала у своїх руках – перебуваю на змаганнях або в армії – я стоятиму до кінця! Перемога обов’язково буде за нами!» – упевнена Дмитренко.

Оцените статью
Добавить комментарий