“В Кремлі кажуть, що буде голод і холод в Україні, тому що у них, за внутрішніми звітами, в Росії може бути голод”, – Чичваркін

Новини

Президент Росії Володимир Путін і його режим звинувачують Україну та США в тому, чим займаються самі. Це стосується і фашистів, і біолабораторій, і навіть так званої “брудної бомби”. Про це російський підприємець, мільйонер і політичний емігрант Євген Чичваркін розповів в ексклюзивному інтерв’ю шеф-редактору OBOZREVATEL Оресту Сохару в межах проєкту “Орестократія”, передають Патріоти України.

На його думку, Росія, лякаючи світ голодом і холодом, зараз сама перебуває на межі голоду та замерзання. “Наше покоління прискорило процес декомунізації, а зараз допомагає процесу дефашизації, бо нацисти й фашисти – це ті, хто посланий Путіним в Україну”, – заявив Чичваркін.

Він озвучив думку, що президента РФ Путіна дуже легко читати, тому що все, у чому звинувачує українців або американців, він завжди робить сам. “Зовсім недавно Moscow Times написав, що в Росії дійсно є лабораторія, яка розробляє біологічну зброю. Тому ось це все про бандер-гусей, комарів тощо – це не марення з нічого, вони цим реально займалися, і їх ніхто ніколи не запитав би, але вони про всяк випадок, тому що вони про це думають, вирішили вже звинуватити в цьому когось”, – вважає Євген Чичваркін.

Те ж саме, на його думку, стосується і так званої “брудної бомби”, розробку якої росіяни намагалися приписати Україні. “Вони робили брудну бомбу, у них, мабуть, не дуже вийшло, але в якийсь день вони всі говорили про брудну бомбу”, – вважає Чичваркін.

Ситуація із залякуванням України та Європи голодом і холодом під час зими – з тієї ж опери. “Вони кажуть, що буде голод – і ви замерзнете, тому що у них, за внутрішніми звітами, в Росії може бути голод – і Росія замерзне через те, що величезна кількість чоловіків не працює, величезна кількість бізнесів обвалилася”, – каже російський політичний емігрант.

На його думку, все залежить від держави: якщо держава перестане існувати, то буде голод. “Зараз у Росії участь держави в житті країни приблизно на межі весни 1992 року, на мій погляд. Ще трохи назад, і буде як у Совку”, – підсумував Євген Чичваркін.

Rate article