В Інституті вивчення війни розповіли про проблеми Росії з бойовою технікою

Новини

Ворожа армія Росії продовжує зіштовхуватися з нестачею особового складу та техніки, втрачених на війні проти України. Окупанти нині покладаються на старі бронетранспортери й проводять нові кампанії з набору “добровольців”.

На це вказують в американському Інституті вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW). Експерти також посилаються на дані британського Міноборони.

На їхнє переконання, використання Росією таких, що перебувають на зберіганні, й застарілих бронетранспортерів МТ-ЛБ свідчить про те, що у неї зберігаються проблеми з бойовою технікою та формуванням сил.

Міністерство оборони Великої Британії заявило, що багато нинішніх російських підкріплень є “спеціальними угрупованнями, які розгортаються зі застарілим або невідповідним обладнанням” порівняно з краще оснащеними підрозділами армії РФ першого ешелону на початку війни.

Карта війни в Україні

У відомстві зазначили, що невстановлена “більша частина” нових російських піхотних підрозділів, ймовірно, розгортається на бронемашинах МТ-ЛБ (які були розроблені в 1950-х роках), знятих із довготривалого зберігання як основний транспорт. Тоді як більшість штурмових частин окупаційних військ на початку вторгнення були оснащені досконалішими бойовими машинами піхоти БМП-2 (представленими у 1980-х роках).

За словами експертів, на кадрах бойових дій, розміщених у період із 5 по 9 липня, видно кілька випадків знищення українськими захисниками МТ-ЛБ окупантів поблизу лінії фронту.

“Використання російськими військами застарілої техніки, знятої зі складу, узгоджується з підтвердженими повідомленнями про те, що наприкінці травня РФ перекинула велику кількість старих танків Т-62 до зони відповідальності Південного угруповання своїх військ”, – вважають у ISW.

 OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий