Українські безпілотники змогли подолати понад 1000 км та атакувати об’єкти на території Татарстану.

Протягом ранку 15 травня нальоту безпілотників зазнали Татарстан та Пролетарський район Ростовської області. Відповідно до інформації, що надходить, удар був направлений по Закамській економічній зоні в російській частині Сибіру. Це територіально-виробничий кластер Татарстану, де однією з основних сфер діяльності є видобуток нафти. Примітно, що Татарстан розташований за 1200 км від кордону з Україною.

Очевидці зняли на камери мобільних телефонів прольоти безпілотників, після чого кадри розійшлися соціальними мережами. Відео публікує Телеграм-канал Україна 365“.

Відповідно до інформації від Росавіації, аеропорти Татарстану тимчасово припинили свою роботу через атаку безпілотних літальних апаратів За даними Міністерства оборони РФ, вранці 15 травня у регіоні стався удар БПЛА.

Аеропорт столиці регіону Казані припинив прийом та відправлення повітряних суден з 07:27 за московським часом, аеропорт Нижньокамська – з 07:55.

З метою забезпечення безпеки польотів екіпажі повітряних суден, авіадиспетчери та служби аеропортів вживають усіх необхідних заходів, наголошується в офіційному повідомленні.