Україна виграє у війні дронів і зірвала новий наступ РФ – Forbes

Новини

Українські БПЛА здатні точно вражати російські підрозділи, уникаючи систем протидії дронам.

Україна виграє у Росії у війні дронів та зірвала новий ворожий наступ. Київ швидко вдосконалить свої дрони, використовуючи нові технології.

Про це йдеться у матеріалі Forbes.

Українські дрони здатні вражати підрозділи армії РФ, уникаючи систем протидії БПЛА.

Україна купує дрони за кордоном, а також вони входять до пакетів військової допомоги від міжнародних партнерів. При цьому і всередині країни виготовляється велика кількість безпілотників. Так, з початку війни кількість українських компаній, які випускають БПЛА, зросла з 7 до 80.

Аналітики наголошують, що підхід України до виробництва дронів різко відрізняється від того, що робить ворог. У РФ зосередилися кількості БПЛА, а чи не їх адаптируемости.

У статті наголошується, що Києву важливо продовжувати впроваджувати нові технології у безпілотники, випереджаючи російські технології протидії БПЛА. Це дозволить стримувати спроби ворога проводити наступ.

Раніше видання The Guardian опублікувало матеріал, в якому йдеться про те, що Україна, ймовірно, розробила технічно складні ударні моделі БПЛА, здатні літати на великі відстані і завдавати ударів по цілям у глибокому тилу РФ.

Нагадаємо, екс-глава Google Ерік Шмідт закликає Україну звернути увагу на дрони-камікадзе на основі штучного інтелекту, які можуть атакувати ворожі цілі навіть під час створення перешкод для GPS. Він вважає, що Києву цього року знадобиться щонайменше 2 млн безпілотників.

Rate article