Україна домовляється зі США про ракети більшої дальності для HIMARS, – Веніславський

Новини

Україна веде переговори зі США щодо надання для української армії ракет більшої дальності для реактивних систем залпового вогню HIMARS. Представники влади ведуть про це розмови з американськими колегами на всіх рівнях.

Про це в ефірі телемарафону сказав член парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони Федір Веніславський у середу, 13 липня. За його словами, такі ракети потрібні для Збройних сил України.

“На всіх рівнях наша влада веде переговори з представниками США щодо необхідності надання нам ракет до HIMARS більшої дальності”, – сказав він.

Наразі українська армія використовує боєприпаси, які б’ють на відстань до 70 км. У той же час деякі боєприпаси до HIMARS, залежно від модифікації, здатні вражати ціль на відстані 300 км.

“Я думаю, що є всі шанси пробити цей пролом і отримати ракети дальньої дії”, – сказав Веніславський.

Раніше Міністерство оборони США офіційно повідомило про передачу Збройним силам України ще чотирьох ракетних систем HIMARS. Крім того, до нашої країни надійдуть необхідні для цієї зброї боєприпаси.

У Генеральному штабі ЗСУ дали роз’яснення, як працюють новітні реактивні системи залпового вогню MLRS та HIMARS та чим вони відрізняються. Наголошується, що вони схожі на відомі українцям “Смерч” та “Ураган”, але мають свої переваги.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий