В кінці квітня і на початку травня багато дачників пересаджують білокачанну капусту у відкритий ґрунт. Через невеликий проміжок часу після пересадки важливо провести процедуру підживлення капусти. Ця необхідна дія, допоможе забезпечити величезний врожай. Виростуть здорові та щільні качани.
Удобрення після висадки у ґрунт
Зазвичай дачники проводять перше підживлення розсади капусти протягом 10-14 днів після її висадки у відкритий ґрунт. Для цього вони використовують добрива, які містять азот і кальцій. Ось кілька варіантів підживлення:
- Аміачна селітра: 20-30 г на 10 л води.
- Сечовина: 15-25 г на 10 л води.
- Курячий послід або коров’як: розчин у співвідношенні 1:20-25.
Перше підживлення є важливим для стимулювання росту капусти та формування качанів. Проте, не менш важливе є і наступне підживлення, яке також сприяє утворенню здорових і міцних качанів.
Друге підживлення капусти для максимального росту
Зазвичай друге підживлення капусти проводять приблизно через два тижні після першого. На цей раз також використовують добрива, які багаті на азот. Ось декілька варіантів підживлення:
- Кальцієва селітра: 10-20 г на 10 л води.
- Аміачна селітра.
- Сечовина.
Протягом сезону проводять чотири підживлення. Проте в наступних випадках акцент зміщується з азотних добрив на калійні, оскільки вони стають більш важливими для росту капусти.