Удари по Україні різко посиляться: у розвідці попередили про загрозу j плани РФ

Uncategorized

За даними розвідки, РФ готується до серії масованих атак по Україні із застосуванням сотень дронів і десятків ракет, які можуть відбуватися регулярно.

Країна-агресорка Росія готується інтенсифікувати масовані комбіновані удари по Україні із застосуванням ракет і дронів. Про це заявив глава МЗС України Андрій Сибіга з посилання на дані розвідки, передає Інтерфакс-Українаglavred.net

Під час публічної дискусії ADF-Talks у межах Анталійського дипломатичного форуму глава МЗС повідомив подробиці щодо можливих майбутніх атак. За його словами, Росія планує застосовувати комбіновану тактику, одночасно використовуючи сотні дронів і десятки ракет.

Він зазначив, що за інформацією української розвідки підготовка до таких масованих ударів триває, вони можуть відбутись вже найближчим часом.

Сибіга додав, що під масштабною атакою мається на увазі використання щонайменше 400 безпілотників разом із не менше ніж 20 ракетами.

“І вони готуються атакувати нас, згідно з даними розвідки, сім разів на місяць”, – зазначив він.

Водночас міністр підкреслив, що наразі українська система протиповітряної оборони здатна знищувати до 90% повітряних цілей під час подібних атак.

Удари по Україні різко посиляться: у розвідці попередили про загрозу і плани РФ

Яку нову тактику ударів застосовує Росія – думка експерта

Як писав Главред, Росія намагається підібрати тактику, яка дозволить максимально ефективно вражати українську інфраструктуру. Про це повідомив ветеран російсько-української війни, майор у відставці Олексій Гетьман.

За його словами, противник добре усвідомлює, що українська ППО успішно перехоплює крилаті ракети, тому їх часто використовують як відволікаючий елемент, після якого основний удар завдається балістичним озброєнням.

Він також зазначив, що для протидії балістичним ракетам потрібні комплекси Patriot, і в ідеальних умовах на перехоплення однієї такої цілі необхідно витрачати до трьох-чотирьох ракет ППО, яких Україні наразі бракує.

“Якщо запускати 1 в 1, то ракети класу Іскандер, шанс на збиття ракетами Patriot складає лише 70%. Тобто ідеальний бойовий розрахунок, в ідеальні погодні умови, з 10 балістичних ракет Patriot може збити лише 7. Це він так працює. Прийнято рішення стріляти однією ракетою по одній балістиці. Так, на жаль, 4 з 10 ракет можуть долетіти. Але якщо стріляти так, щоб за один раз знищити 8–9 із 10, то на наступну атаку взагалі не буде чим відповідати, і тоді прилетять усі 10 із 10”, – резюмує він.

Rate article