Удар для Путіна перед 9 травня: під Харковом українська армія знищила ще одного старшого офіцера РФ

Новини

Напередодні Дня перемоги, який у Росії з кожним роком святкують із ще більшим розмахом та рівнем пропаганди, президент Росії Володимир Путін отримав ще один удар. У боях під Харковом було знищено підполковника Фезула Бічікаєва. Він став 39-м у списку вбитих офіцерів старшого складу армії загарбників.

Бічікаєву було 36 років, він загинув під час виконання секретної розвідувальної місії, повідомляє видання The Daily Mail. Російські ЗМІ зображують його героєм, який нібито зі зброєю в руках наказав своїм підлеглим продовжувати бій після того, як отримав поранення у артерію, що призвело до смерті.

“Завдяки самопожертві та героїзму офіцера вдалося зберегти життя військовослужбовців, знищити диверсійну групу противника та виконати бойове завдання”, – заявив російський військовий експерт Олег Марзоєв в одному зі ЗМІ Владикавказу, Північна Осетія.

За день до новини про смерть Бічикаєва з’явилася інформація про загибель на Донбасі підполковника Федора Соловйова, командира гаубичного самохідно-артилерійського полку 127-ї мотострілецької дивізії. Ще раніше повідомлялося про смерть підполковника Едуарда Дмитрієва, командира танка.

Як зазначається, у ході військових дій на території України вже загинуло 9 російських генералів та 39 офіцерів старшого складу. При цьому Росія не оголошує цієї сумної для “другої армії світу” статистики. Тим більше, напередодні 9 травня, коли верховному головнокомандувачу не личить у святковому зверненні до громадян країни говорити про серйозні втрати офіцерського та рядового складу армії.

Про смерть Бічікаєва стало відомо під час репетиції параду до Дня перемоги Збройних сил РФ у Москві. Росія продовжує робити культ із подій Другої світової війни 80-річної давності, незважаючи на величезні втрати у живій силі та техніці у нинішній війні проти України.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий