Учасник “Х-Фактора” Олег Кензов влаштував “українську вечірку” в Болгарії, де співав російською та піарив путіністів

Новини

Популярний український виконавець Олег Кензов з Полтави, якого прославив хіт “Обстановка по кайфу” та участь в “Х-факторі”, відзначився новою цинічною витівкою. На “українській вечірці”, котра пройшла в місті Варна, Болгарія, 24 січня артист співав російською мовою, а до того піарив російські треки.

Це він виконав культові пісні Володимира Івасюка та гурту “Океан Ельзи”. Відео зʼявилися в соцмережах Кензова та його шанувальниць.

Українець виїхав за кордон дуже давно. Як і коли він емігрував – достеменно невідомо. Всі його дописи останнім часом були зроблені в різних країнах: Греція, Грузія, Кіпр, Варшава і багато інших.

Співак їздить з виступами, позиціонує себе як українця, але комунікацію веде мовою країни-окупанта, а пісні продовжує писати російською. Апогей абсурдності цього “сидіння на двох стільцях” фанати зірки мали змогу побачити в Болгарії.

Учасник "Х-Фактора" Олег Кензов влаштував "українську вечірку" в Болгарії, де співав російською та піарив путіністів

На відео, які Кензов сам же й репостив, він співав російськомовні треки “Кольца дыма”, “Обстановка по кайфу” та “В заведение заходим”. Під ці “хіти” танцювали українці, яких втікач розважав також піснями “Океану Ельзи” – “Я не здамся без бою” – та композицією Володимира Івасюка – “Я піду в далекі гори”.

До слова, Кензова не раз критикували за те, що він не пише треки українською мовою, побоюючись втратити російських слухачів.

Учасник "Х-Фактора" Олег Кензов влаштував "українську вечірку" в Болгарії, де співав російською та піарив путіністів

blank

Чи мав артист право на виконання чужих вищезгаданих пісень на концерті – риторичне запитання. Лідер “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук ще не прокоментував це, а можливо, навіть не знав про те, де лунає “Я не здамся без бою”.

До речі, бажання писати російськомовні пісні уродженця Полтави цілком “виправдане” його музичним смаком. Цього ж дня він опублікував відео під пісню гурту “Кримінальний біт”, який утворився в Санкт-Петербурзі.

У 2021 році артисти випустили пісню “Україна”, але в 2022 році забули про свою прихильність до українців та залишилися працювати в РФ. Тепер вони виступають перед глядачами з російськми прапорами і пишаються своєю терористичною-країною.

Учасник "Х-Фактора" Олег Кензов влаштував "українську вечірку" в Болгарії, де співав російською та піарив путіністів

blank
Rate article