У ЗСУ натякнули на “сезон абрикосів” у Придністров’ї: “Росія затіяла гру, яка зіграє на нашу користь”

Новини

Якщо Молдова звернеться до України по допомогу, то тоді ми можемо дуже просто вирішити проблему.

Про це каже блогер та військовий ЗСУ Євген Карась. politeka.net

“Я не здивуюсь, якщо у липні ми вже будемо нюхати абрикоси у Придністров’ї. Бо насправді не ми цього хотіли і не планували в наших мріях.

Там є великий обмінний фонд – 1700 окупаційних службовців армії рф, а також війська цієї “республіки”, які складають 7000 осіб. Разом оці формування заважають та створюють загрозу Молдові.

В Молдові готувався військовий переворот, розхитування державного режиму. І якщо Молдова звернеться до України по допомогу, то тоді ми можемо просто вирішити проблему. І в нас буде і обмінний фонд.

Туди дістатися не проблема: усі ці інженерні загородження, мости – це все дитячий садочок. ЗСУ отримують собі “абрикосовий сад”.

Коли російський контінгент Придністров’я поповнить обмінний фонд, я переконаний, що нам віддадуть Ковбасну (склад зі зброєю і боєприпасами).

Росія затіяла гру, яка зіграє на нашу користь. Поки що це рано казати, але в процесі запущення вони сподіваються на те, що в нас не піде. Але я думаю, що чудеса трапляються і буде дуже приємно, якщо справді побуваємо на тих землях, де нас давно чекають”, – каже Євген Карась.

Оцените статью
Добавить комментарий