У Зеленського назвали конкретні умови для переговорів з Росією

Новини

Росія повинна погодитись на ядерне роззброєння та виплату компенсації за війну проти України.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк назвав конкретні умови для переговорів з Росією. Він наголосив, що путінський режим втратив легітимність і Україна домовлятиметься з наступною владою.  tsn.ua

Про це він написав у Twitter.

Подоляк наголосив, що Росія повинна втратити своє місце у Радбезі ООН через агресію проти України. Він повідомив, що у Росії повинна відбутись зміна режиму.

“Цивілізований світ має визнати: обвинувачений у воєнних злочинах Путін і його кліка більше не є легітимними представниками Росії у світі, а отже, і розмовляти з ними нема про що. Сьогоднішня російська влада має втратити своє місце в усіх міжнародних інституціях, зокрема й у Раді Безпеки ООН. Відбудеться зміна режиму – поговоримо з наступниками. Зокрема, про компенсаційні виплати та програму ядерного роззброєння”, – написав він.

Нагадаємо, у міністерстві закордонних справ Росії висунули нові “умови” закінчення війни. Так, заступник голови МЗС РФ Михайло Галузін заявив, що “конфлікт” буде врегульовано, якщо Україна відмовиться від вступу до ЄС та визнає російську мову державною.

Також речник Путіна Пєсков погрожує затяжною війною в Україні. Він заявив, що Росія попри все продовжуватиме так звану “спецоперацію”.

Оцените статью
Добавить комментарий