У скандалі з начальником патрульної поліції несподіваний поворот: “Викручуються, як можуть”

Новини

Перепустка, яку своїй дівчині подарував начальник патрульної поліції Львівщини, виявилася з «сюрпризом».

Так, стверждується, що насправді вона не єдійсною. Про це, як пише Politeka.net, повідомила керівниця ЛКП “Ратуша-сервіс”, яке займається видачею перепусток, Ірина Тихоліз.

За її словами, перепустка нечинна з 2021 року і наразі діють інші перепустки.

«Тому перепустка, яка була на відео, не дає їй право проїзду», — розповіла Тихоліз, прлдемонструвавши три перепустки нового зразка, які відрізняються і розміром, і колористикою.

Так, для мешканців — блакитного кольору, для бізнесу жовті, а для службових машин – коричневі.

«Тепер перепустки такого типу замінили «коричневими». Їх мали службові машини, для разових заїздів, обслуговування делегацій, обслуговування реставраційних робіт. Вона діє як разова та є тимчасовою для категорії «Д». Такі перепустки не продаються, лише йдуть чітко з реєстру через ЦНАП. Просто прийти, принести листочок і попросити перепустку не можна», – зазначила вона.

Крім того, Тихоліз додала, що на підставі відео, у мерії триває службове розслідування.

Коментуючи новий поворот у скандалі, українці не поспішають вірити словам чиновниці.

«Ну викручуються, як в*жі. Це ж так треба продумати всі закони під себе коханих. Ганьба такій владі», «Неважливо чинна чи не чинна перепустка. Виходить, що поліцейський здійснив підробку документів? Це законно? А до цієї баришні в худі з гербом, яка любить ви**буватись, не менше питань. Ви також її будете відбілювати?

Ця ситуація – дно і ганьба. Ситуація – чергове підтвердження, що на місцях і особливо в тилу коїться хаос»,

«Брешуть, як завжди», «Банда», «Швидко вихід знайшли», «Хтось когось намахує. Чи поліцейський свою кубіту, чи влада нас», «Знайшли цапа відбувайла», «Під час війни,таке ….це аморально!».

Оцените статью
Добавить комментарий