У Швейцарії загадково померла акушерка коханки Путіна: називала диктатора “батьком Росії”

Новини

Акушерка двічі приймала у Кабаєвої пологи.

У Швейцарії загадково померла акушерка, яка приймала пологи у ймовірної коханки Путіна Аліни Кабаєвої. Сталося це за чотири дні до журналістського розслідування про “секретну” родину диктатора. ТСН

Про це пише mirror.co.uk.

Швейцарська лікарка Наталія Тібо-Кондратьєва, яка народилася в СРСР, очолювала медичну бригаду під час народження таємних дітей Володимира Путіна з його 39-річною коханкою-гімнасткою Аліною Кабаєвою.

63-річна докторка Тібо померла у Швейцарії 24 лютого, за чотири дні до того, як її роль у житті диктатора була оприлюднена цього тижня у розслідуванні журналістів “Проєкту”. У повідомленні про її смерть зазначено, що вона була кремована наступного дня після смерті.

У вівторок незалежне видання “Проєкт” назвало її акушеркою, яка приймала пологи у Кабаєвої під час народження щонайменше двох дітей Путіна. На фотографії, зробленій на Красній площі 9 травня 2019 року, Тібо сфотографувалася з двома іншими швейцарськими медикинями, які прилетіли приблизно в цей час для надання допомоги під час пологів у Кабаєвої. Дві інші жінки – неонатологиня Петра Катерина Марія Донаті-Генет і медсестра Стелла Гізелу.

© mirror.co.uk

Усі вони працюють у клініці Святої Анни в Лугано, де, як повідомлялося, Кабаєва раніше, 2015 року, народила ще одну дитину. Хоча раніше повідомлялося, що Кабаєва перебувала під опікою співробітників клініки “Свята Анна”, ім’я акушерки не називалося.

Тібо тривалий час жила у Швейцарії і 2020 року в соціальних мережах опублікувала повідомлення, яке, як видається, натякає на її знайомство з Путіним.

“Він єдиний і неповторний тато для всієї матінки Росії!!!! Дякую, що не забули мене”, – написала вона.

Тібо також була подругою Лідії Слуцької, дружини російського пропутінського політика Леоніда Слуцького.

Оцените статью
Добавить комментарий