У Росії зранку серія “бавовни”, вибухи чують у трьох областях: що відомо

Новини

У Росії ранок 2 березня починається тривожно. Щонайменше в трьох областях жаліються на вибухи та повідомляють про “обстріли”.

Що відомо про серію “бавовни” у російських регіонах на цю мить – зібрало РБК-Україна.

Тульська область

За інформацією російського Telegram-каналу BAZA, в Тульській області стався вибух, але про його причини поки не повідомляється.

Відомо, що вибух стався сьогодні неподалік вулиці Молодіжна у селищі Березовський близько 08:00. Його почули всі місцеві жителі і за їхніми словами, від вибуху “затремтіли будинки”.

“Пізніше в лісі виявили вирву глибиною о пів метра. Навколо все було посипано попелом і лежали тіла кількох птахів. Наразі мешканців не пускають до місця – територія оточена поліцією, на місці працюють вибухотехніки”, – повідомили в мережі.

Брянська область

Тим часом російські Telegram-канали пишуть, що село Ломаківка Стародубського району Брянської області нібито близько години перебуває під обстрілом у якому місцева влада традиційно звинувачує ЗСУ.

За їхніми даними, кілька снарядів упали на цивільні об’єкти, а місцеві ховаються у підвалах.

На додаток, губернатор Олександр Богомаз заявив, що з України на територію Брянської області до села Любечани нібито “проникла ДРГ” і здійснила обстріл автомобіля.

Курська область

Тим часом курський губернатор Роман Старовойт повідомив, що селище Тьоткіне поблизу кордону з Україною нібито “знову потрапило під обстріл ЗСУ”.

Оцените статью
Добавить комментарий