У Росії заявили про “жорсткіші” вимоги для поновлення переговорів з Україною

Новини

Депутат нелегітимної Держдуми Росії, член російської делегації на переговорах з Україною Леонід Слуцький заявив, що у разі їхнього відновлення країна-агресор висуне “жорсткіші умови”. За його словами, вони нібито стосуватимуться і суті домовленостей, і часу їхнього виконання.

Таку заяву він зробив на пресконференції у вівторок, 19 липня. Про це повідомляють російські пропагандистські інформагентства “ТАРС” та “РІА-Новини”.

“Сьогодні умови з нашого боку будуть жорсткішими і щодо демілітаризації, і щодо денацифікації, більш жорсткі за суттю та за часом їхнього виконання. Наголошую, що це в тому випадку, якщо переговорний процес відновиться”, – сказав Слуцький.

Пояснив він це тим, що в останні місяці “здійснювалися дії зі знищення живої сили” окупантів, а також нібито знущання з полонених загарбників.

Він також додав, що наразі “офіційний Київ не виявляє якоїсь готовності до поновлення переговорів”.

Раніше у РФ знову заговорили про мирні переговори з Україною. Однак наразі країна-агресор хоче визнання всіх незаконно окупованих українських територій. Таку позицію Москви озвучив заступник міністра закордонних справ Росії Андрій Руденко.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий