У Росії поліцейські накинулись на пенсіонерку із сумкою, на якій був напис “Ні війні”. Відео

Новини

У столиці Росії Москві поліцейські пристави посеред вулиці накинулись на жінку літнього віку. З’ясувалося, що у пенсіонерки в руках була сумка з написом “Ні війні”.

Відео інциденту оприлюднив російський інтернет-телеканал SotaVision. Зазначається, що інцидент трапився біля Міщанського районного суду Москви, де розглядали справу Олексія Горінова  

У Москві поліцейські накинулись на пенсіонерку за напис на сумці "Ні війні"

У Москві поліцейські накинулись на пенсіонерку за напис на сумці "Ні війні"
Як відомо, 8 липня Міщанський районний суд Москви засудив муніципального депутата Красносільського району Олексія Горінова до 7 років позбавлення волі. Його звинувачували у поширенні фейків про російську армію, а саме: на одному із засідань ради депутатів Красносільського округу Горінов говорив про загибель українських дітей, назвав Росію “фашистською державою”, а її дії в Україні “війною”.

За рішенням суду Горінова відправлять до колонії загального режиму та позбавлять права 4 роки обіймати посади в державних органах та органах місцевого самоврядування.

“Вони забрали у мене весну, вони забрали у мене літо, а тепер вони ще забрали у мене 7 років життя”, – сказав Олексій Горінов після винесення вироку, тримаючи в руках плакат “Вам ще потрібна ця війна?”.

Одна з депутаток Красносільського округу Олена Котеночкіна, яка також була присутня на тому засіданні, була змушена залишити країну – на неї теж порушили справу про фейки.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий