У росіян паніка після рішень щодо “мобілізації” та “воєнного стану”

Новини

У російських пабликах та соцмережах почалася паніка після нових рішень, прийнятих Держдумою росії.

Нагадаємо, Держдума ухвалила поправки про позбавлення волі на строк до 10 років за добровільну здачу в полон, посилення покарання за дезертирство, а також про введення в КК рф понять «мобілізація», «воєнний стан», «воєнний час». top.politeka.net

В результаті користувачі соцмереж уже думають, як сховатися від мобілізації.

«Очуміли», «Жесть», «Мабуть, все так погано», «Хай тепер їхні діти йдуть… Бісять. Перші в ряду нехай діти путінських виродків ідуть. Вони  сидітимуть удома і дивитимуться, як наші діти вмирають. І жити на наші гроші», «Дичина», «відправте діда воювати», «хлопці, це провал», “Дякую, містер Пу”.


blank
Також у Мережі припускають, що тепер “хана” або Путіну, або росіянам.

Тим часом, рішення щодо мобілізації та проведення референдумів на захоплених росією територіях прокоментували в Офісі президента України.

«Наївний шантаж погрозами та страшилками «референдумів», «мобілізацій» від тих, хто вміє воювати лише з дітьми та мирними людьми… Так виглядає страх розгрому. Ворог боїться, примітивно маніпулює. Україна вирішить російське питання. Загрозу можна ліквідувати лише силою», – заявив голова ВП Андрій Єрмак.

Тим часом акції російських держкомпаній впали після заяв Пєскова про неготовність до переговорів з Україною про завершення війни, що триває на сьомий місяць. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на індекс Мосбіржі.

Менше, ніж за годину після заяви Кремля, ринок акцій втратив понад 300 млрд. рублів.

Зазначимо, що на ранок 20 вересня, за даними Генштабу ЗСУ, втрати окупантів склали 54 810 тис. осіб.

Оцените статью
Добавить комментарий