У окупантів погані справи: ходять ринками і просять допомоги в українців, що відомо

Новини

Українці говорять про те, що, отримавши з рук військових убивць армії росії такі листівки, мимоволі розумієш, що в окупантів справи погані.
У російських окупантів виникли великі проблеми із запасами крові у Мелітополі. Через це вони просять місцевих жителів здати кров та розносять по ринку відповідні оголошення. Про це повідомляє місцеве видання “РІА – Мелітополь”. top.politeka.net
лікарня, коронавірус, скрін

Більше того, після вибуху військової бази на аеродромі в Мелітополі, загарбники вилучили всі запаси крові у медичному містечку, не залишивши мирному населенню шансу на порятунок. Але поранених окупантів так багато, що цих запасів крові їм не вистачило.

Тому тепер вони ходять ринком і закликають місцевих їм допомогти. Крім того, військові “другої армії” світу роздають мешканцям Мелітополя агітки українською мовою, в яких закликають людей прийти на станцію переливання крові та здати кров. При собі просять мати паспорт та ідентифікаційний код.


“Місцеві жителі говорять про те, що, отримавши з рук військових убивць армії рф такі листівки, мимоволі розумієш, що в окупантів справи погані. Поранених багато, а запаси крові закінчуються. Ось і відправили їх на ринок, де більше народу”, – наголосили у повідомленні.

Оцените статью
Добавить комментарий