У Московитів Паніка Не Даремна: В Курську Визнали, Що Війна Вже На Території Росії

Новини

У Росії недаремно боялися рейкової війни: підірвано залізничний міст у Курській області. Влада визнала, що це диверсія. А над курським аеродромом днями заявляли що було збито українського безпілотника.

Курський губернатор Роман Старовойт у відеозверненні визнав, що сьогоднішній частковий обвал залізничного мосту — результат диверсії.

Напередодні у Суджанському районі, де було пошкоджено міст, мешканці чули вибухи. Містечко Суджа розташоване неподалік українського кордону, на тій же трасі, що й атаковане в ході «спецоперації» українське місто Суми — відстань між ними всього 60 км.

Це перше офіційне повідомлення про те, що пошкодження залізничної інфраструктури у прикордонному районі є результатом диверсії. Схожі обвалення залізничного мосту в середині квітня були зафіксовані області, але тоді про диверсії не йшлося. До цього подібні ексцеси були в Білорусії: відповідальність на себе брали «білоруські партизани», які допомагають Україні та виступають проти того, щоб із території їхньої республіки озброєння надходили на фронт.

Нещодавно, і на російських вокзалах у прикордонних регіонах: там на додаток до рамок металошукачів стали встановлювати прилади для виявлення вибухівки.

Ексцеси тепер трапляються не лише на самому кордоні, а й за десятки кілометрів від неї. 27 квітня росЗМІ повідомляли про те, що розрахунки ППО перехопили. безпілотник. Як розповіли місцеві жителі, вибухи цими днями було чутно в районі аеродрому столиці регіону — Курська. Приблизно тоді ж безпілотник фіксували і у небі над Воронезькою областю.

У Курську і Воронезьку області, за іншими прикордонними регіонами — Білгородської, Брянської та Ростовської — війна прийшла у квітні. Майже щодня повідомляється про вибухи та пожежі, географія та інтенсивність ексцесів розширюється. Сьогодні ж у Білгородській області був атакований об’єкт Міноборони, виникла пожежа, пошкоджено кілька будинків.

Україна заявляє, що немає відношення до цих атак, а офіційна Московія все ще не визнає, що йде війна і на її території. Таке визнання означало б, окрім іншого, оголошення загальної мобілізації, але Путін поки що відкладає це вкрай непопулярне рішення.

Оцените статью
Добавить комментарий