У Міноборони показали топ-3 РСЗВ, “подаровані” ЗСУ окупантами. Фото

Новини

У Міністерстві оборони України склали рейтинг реактивних систем залпового вогню, які воїни наших Збройних сил захопили у російських окупантів на полі бою. Усі ці “подаровані” ворогом РСЗВ українські військові активно та успішно застосовують проти нього.

“Топ-3 “подарунків” окупантів” було опубліковано на сторінці Міноборони у Facebook. Там також показали фото кількох трофейних одиниць техніки  

На третьому місці в рейтингу МО розташувалася реактивна система залпового вогню БМ-27 “Ураган”.

“В умілих руках українських воїнів трофейна 220-мм РЗСВ нищитиме рашистів на відстані 30-35 км. Комплекс має різні типи реактивних боєприпасів 9к57, можлива стрільба із закритої позиції та з кабіни”, – сказано в повідомленні.

Трофейна БМ-27''Ураган''.
Друге місце посіла РСЗВ “Торнадо-Г”. У міністерстві зазначили, що українці розширили бойові можливості цієї системи за рахунок нових реактивних боєприпасів.

“Тепер “Торнадо-Г” ефективно “працюватиме” по колишніх господарях за рахунок далекобійності, влучності ураження та супутникового наведення”, – додали в МО.

РСЗВ''Торнадо-Г''.
На перше ж місце вийшла важка вогнеметна система ТОС-1А “Солнцепек”, яка є справжньою легендою російської пропаганди. Ця РСЗВ веде вогонь термобаричними боєприпасами, у залпі ТОС 24 снаряди, які здатні накрити площу 200х200 метрів.

“Попри низку технічних переваг, система так і не знайшла вмілого російського екіпажу для застосування, тому декілька таких одиниць “люб’язно передали” до ЗСУ”, – пожартували у міністерстві.

Легенда пропаганди РФ ТОС-1А''Солнцепек'' .

Воїни ЗСУ захопили важку вогнеметну систему ворога.
Наші військові на різних ділянках фронту продовжують бити ворога та збільшувати колекцію трофейної техніки та зброї.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий