У мережі з’явилося відео “спалаху” на аеродромі в Білорусії: озвучено чотири версії події

Новини

У мережі з’явилося відео, на якому знято спалах у районі аеродрому “Зябрівка” в Гомельській області Білорусі, де в ніч на 11 серпня чули вибухи. У ЗМІ припустили, що це міг бути удар по озброєнню або ж трапився нещасний випадок.

Кадри опублікували в Telegram-каналі “Беларускі Гаюн”. На відео потрапив один зі спалахів, але очевидці повідомляли щонайменше про вісім вибухів

“Беларускі Гаюн” навів чотири версії того, що відбувалося в Зябрівці:

1. Проводилися нічні тренування ВПС та ППО зі стріляниною (проте МО РБ не сказало про це і навчання зі стріляниною не проводять над населеними пунктами).

2. По летовищу могли бути завдані удари та знищені комплекси ЗРК/ЗРПК, які там дислокуються.

3. Відпрацьовувалося збиття БПЛА за допомогою ППО (але МО РБ про це мовчить).

4. Помпаж авіадвигуна. Але в Зябрівці немає літаків, у яких цей ефект міг бути настільки яскраво виражений, а вертолітний – практично непомітний.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Росія розмістила на аеродромі “Зябрівка” багато військової техніки. Зокрема, помічено десятки зенітних ракетних комплексів та замасковані танки та бойові машини піхоти.

На супутникових знімках показали дивізіон із 10 одиниць зенітних ракетних комплексів С-400 “Тріумф”, дві одиниці ЗРПК “Панцир”, які знаходяться на насипах грунту, а також низьковисотні виявники 5Н66, які встановлені на вежі 40В6, і радіолокатор підсвітлення 92Н6Е. Під маскувальною сіткою виявили апаратний контейнер Ф52 для операторів.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий