У мережі показали зону ураження РСЗВ HIMARS, які може отримати Україна

Новини

Максимальний нормативний радіус ураження американських реактивних систем залпового вогню HIMARS, які незабаром отримає Україна, становить 300 км.

Таким чином ЗСУ зможуть “накривати” всю тимчасово-окуповану територію України, за винятком хіба що південного узбережжя Криму.

Відповідну карту з зоною потенційного ураження оприлюднили у мережі. Як видно з карти, під прицілом опиняється також значна частина території нинішньої Росії.

РСЗВ HIMARS – це високомобільна реактивна система залпового вогню, призначена для ураження районів зосередження артилерійських систем, засобів ППО і вогневої підтримки, вантажного транспорту, бойових машин і бронетранспортерів, а також для надання вогневої підтримки своїм підрозділам і засобам підтримки.

Система призначена для стрільби керованими й некерованими ракетами. Дальність ураження – від 2 до 300 км. Підготовка до стрільби триває 1 хвилину завдяки тому, що стандартні ракети постачаються в пускову установку одразу по 6 штук у спеціальних пеналах.

Вантажівка HIMARS має масу 16 тонн, з яких 5 тонн – корисне навантаження: шість ракет для залпового вогню або одна оперативно-тактична ракету. Обслуга складається з трьох осіб: водій, стрілець і командир.

Наразі Україна має у своєму розпорядженні 9 одиниць РСЗВ HIMARS, які успішно виконують бойові завдання на фронті.

OBOZREVATEL

Оцените статью
Добавить комментарий