“У масках чи як?”: нові правила купання поставили одеситів у глухий кут

Новини

На одеському пляжі з’явилася офіційна табличка, яка дозволяє плавати та засмагати.

На узбережжі в Одесі почали з’являтися дерев’яні помости, які встановлюють власники пляжних клубів для платного відпочинку. Крім того, на деяких пляжах поставили інформаційні стенди про небезпеку, укриття та правила відвідування пляжів.politeka.net

Так, на одному з пляжів на 16-й станції Великого Фонтану з’явилася офіційна табличка від влади, де зображено схему берегової зони з розташуванням сіток проти мін, за які категорично забороняється запливати.

Одесити відреагували на нові правила купання та загоряння на пляжах. Більшість коментаторів просто радіють через відкриття пляжу: “Нарешті”, “О, як же круто”.

Деяких одеситів правила поставили в глухий кут. Інші ж мешканці Одеси просять відкрити й інші пляжі, а хтось, навпаки, обурюється і закликає закрити все. Були також ті, які не могли зрозуміти, навіщо взагалі відкривають пляжі, адже в морі багато мін, що дрейфують:

“Розмінуйте Лузанівку”, “У масках чи як?”, “Відкрийте всі пляжі, навіщо ви позбавляєте людей радості!”, “Які міни? Яка війна? Життя прекрасне. Ідіть швиденько на пляж. Насолоджуйтесь життям… Війна… Головне ж ср…ку на пляж пхати”, “Кому війна, окопи, смерть у спину дихає… А кому бабло рубати і бухлішко з танцями… Життя вона така, виявляється… із душком”.

Джерело: Culturemeter.

Rate article