У Дагестані протестувальники дали владі годину на те, щоб усіх затриманих відпустили, інакше розпочнеться “Майдан”: ультиматум

Новини

Жителі Дагестану в Росії вимагають від правоохоронних органів відпустити всіх затриманих на мітингах проти мобілізації, яку 21 вересня оголосив диктатор Володимир Путін, назвавши її “частковою”. Вони запевнили: якщо цього не станеться протягом години – люди вийдуть на масові протести, а всі траси запалають.

Відповідне звернення активістів опубліковано в Telegram “Ранок Дагестан“. Зазначається, що вони вже почали палити портрети Путіна.

“Якщо протягом години ви, су*і потрухи, не відпустите всіх затриманих, то ми виведемо всі села на федеральні траси Дагестану, підпалимо покришки, дрова і сіно!!! Зупинимо таким самим способом поїзди!” – пригрозили протестувальники.

У повідомленні закликали “братів та сестер” приготувати спирт, зіпсовані покришки та дрова, і чекати сигналу.

Нагадаємо: раніше стало відомо, що у Дагестані сотні людей зібралися на мітинг проти “часткової” мобілізації, яку оголосив російський диктатор Володимир Путін. На знак протесту люди перекрили трасу Хасавюрта-Махачкала. Під час розгону мітингу поліцейські застосували зброю.

24 вересня громадяни країни-агресора вкотре спробували провести мітинги проти указу диктатора Володимира Путіна про часткову мобілізацію. У підсумку силовики затримали десятки учасників протестних акцій.

OBOZREVATEL

Rate article